ΕΝΩΣΗ ΦΥΣΙΚΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

Διαγωνισμός Φυσικής 2015
Αποτελέσματα Στ΄ Δημοτικού

 

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ A A
ΓΟΥΝΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΑ
ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΕΛΙΝΑ 16ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΑ
ΣΙΟΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΑ
ΜΠΑΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΑ
ΖΗΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 7ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΙΣΤΑ
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ 16ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΑ
ΧΡΥΣΑΦΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΑ
ΠΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΘΕΑ 1ο ΔΣ Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΡΙΣΤΑ
ΠΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 16ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΑ
ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΔΣ Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΡΙΣΤΑ
ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 16ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΑ
ΚΑΡΑΟΥΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΑ
ΧΑΤΖΗΗΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΙΣΤΑ
ΣΙΟΒΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΑ
ΛΙΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΝΑ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΑ
ΣΟΥΡΓΚΟΥΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΑ
ΤΣΑΤΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 16ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΑ
ΕΞΑΜΗΛΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ ΑΡΙΣΤΑ
ΓΚΑΒΕΖΟΥ ΜΑΡΘΑ 1ο ΔΣ Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΑΡΙΣΤΑ
ΠΑΤΕΡΑ ΕΛΕΝΗ 17ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΙΣΤΑ
ΜΕΣΔΑΝΙΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΑ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΔΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΑΡΙΣΤΑ
ΡΕΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΑ
ΓΙΟΡΑΝΙΔΗ ΑΝΝΑ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΑ
ΓΚΑΡΜΕΖΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 20ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΙΣΤΑ
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΑ
ΑΘΑΝΑΣΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 17ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΙΣΤΑ
ΣΤΕΡΓΙΑΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΑ
ΒΑΡΥΤΙΜΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΝΕΦΕΛΗ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΑ
ΠΙΣΤΟΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΑ
ΚΟΝΙΑΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 7ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΙΣΤΑ
ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΑ
ΠΑΠΑΝΤΙΝΑ ΛΕΩΝΗ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΠΕΛΕΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΚΑΨΟΚΑΒΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 7ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΚΙΡΚΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10ο ΔΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΒΑΛΤΣΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ-ΔΗΜΙΤΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 11ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 1ο ΔΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΤΟΛΙΚΑ ΑΝΝΑ ΔΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΔΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 17ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΑΦΕΙΡΑ 12ο ΔΣ Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΝΑΝΟΥΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 16ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 12ο ΔΣ Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΚΑΣΔΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 2ο ΔΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΤΑΦΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΔΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 17ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΦΙΛΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΧΑΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΓΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΤΟΚΑΤΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 12ο ΔΣ Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΛΥΚΟΥΡΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 1ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 1ο ΔΣ Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΖΗΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2ο ΔΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΔΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 16ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΜΑΚΕΔΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2ο ΔΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΔΕΡΒΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18ο ΔΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 1ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2ο ΔΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΒΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 4ο ΔΣ ΠΕΥΚΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 4ο ΔΣ ΠΕΥΚΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΖΩΗ 2ο ΔΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ 1ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΚΟΥΦΑ ΟΛΓΑ 1ο ΔΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΧΟΤΖΑ ΑΓΝΗ-ΑΡΣΕΛΑ 1ο ΔΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΑΓΓΕΛΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΔΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΣΤΑΦΥΛΑΚΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 16ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΟΥΓΚΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2ο ΔΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 3ο ΔΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΒΟΥΒΟΥΛΙΚΑΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ 4ο ΔΣ ΠΕΥΚΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΔΕΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 3ο ΔΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΣΙΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΔΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΣΙΑΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Π.Π.Σ.Π.Θ. ΕΠΑΙΝΟΣ
ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ο ΔΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΔΑΓΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΔΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΤΣΑΝΤΑΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΣ ΚΑΒΑΛΛΑΡΙΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΣΕΡΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΣ ΚΑΒΑΛΛΑΡΙΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΚΟΛΤΣΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΔΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΒΕΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2ο ΔΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1ο ΔΣ Ν.ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ ΔΣ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΜΑΡΙΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 6ο ΔΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΔΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΣΛΙΟΥΠΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΔΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΤΣΙΝΑΚΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΔΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΔΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΣΙΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5ο ΔΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο ΔΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΒΡΑΧΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 4ο ΔΣ ΠΕΥΚΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΦΡΕΝΤΖΕΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1ο ΔΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΣΙΑΚΟΣ ΖΗΣΗΣ 16 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 12ο ΔΣ Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΦΙΝΤΙΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ο ΔΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΔΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΦΙΑΜΕΝΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 16ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΣΑΜΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2ο ΔΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΠΑΤΣΑΛΙΔΟΥ ΦΟΙΒΗ Π.Π.Σ.Π.Θ. ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΚΟΤΣΙΦΟΥ ΛΟΥΚΙΑ Π.Π.Σ.Π.Θ. ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΝΟΤΑ ΜΕΤΑΞΕΝΙΑ 1ο ΔΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΕΛΛΗΝΙΑΔΟΥ ΓΙΩΤΑ 2ο ΔΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 3ο ΔΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ 1ο ΔΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΚΟΝΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ Π.Π.Σ.Π.Θ. ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 18ο ΔΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΒΑΡΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ο ΔΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Π.Π.Σ.Π.Θ. ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΥΦΩΝΙΑ 6ο ΔΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΤΡΙΤΟΣ-ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 1ο ΔΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΚΙΓΜΙΚΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 4ο ΔΣ ΠΕΥΚΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΕΛΕΖΙ ΑΝΤΖΕΛΑ 10ο ΔΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ 10ο ΔΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΨΑΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8ο ΔΣ ΝΑΟΥΣΑΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 18ο ΔΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΜΥΡΤΩ 1ο ΔΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΗ 1ο ΔΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΔΣ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΜΟΛΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12ο ΔΣ Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΛΙΟΛΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 12ο ΔΣ Ν.ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ

 

ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΘΑ ΔΟΘΕΙ Η ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΤΟΥΣ ΣΕ ΕΙΔΙΚΗ ΤΕΛΕΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΉΝΑ ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2015

Διάσημοι Φυσικοί

einstein

Ημερολόγιο

Αναζήτηση

Φάσεις Σελήνης

ΣΥΝΔΕΣΗ - ΕΓΓΡΑΦΗ

Facebook

facebook100

Ιστοσελίδες Φυσικής

Επισκέπτες