ΕΝΩΣΗ ΦΥΣΙΚΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

Διαγωνισμός Φυσικής 2019
Αποτελέσματα ΣΤ΄ Δημοτικού

 

Ονοματεπωνυμο Σχολειο  
Κατσιμάνης Δημήτριος 2ο Δημοτικό Νέας Ραιδεστού ΑΡΙΣΤΕΙΟ ΜΕ ΤΟΝΟ
Παπαδοπούλου Χρυσοπηγή Σχολείο Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης Νέων Επιβατών ΑΡΙΣΤΕΙΟ ΜΕ ΤΟΝΟ
Αναστασίου Αλέξανδρος 1ο Πειραματικό Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΑΡΙΣΤΕΙΟ ΜΕ ΤΟΝΟ
Ιζδρά Στεφανία Ελληνικό Κολλέγιο Θεσσαλονίκης ΑΡΙΣΤΕΙΟ ΜΕ ΤΟΝΟ
Ανυπαρίδου Δέσποινα 16ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΑΡΙΣΤΕΙΟ ΜΕ ΤΟΝΟ
Πέτκογλου Ιάσων 2 ΔΣ ΣΕΡΡΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
Μοντεβελίδης Δαμιανός Ελληνικό Κολλέγιο Θεσσαλονίκης ΑΡΙΣΤΕΙΟ
Κοτσαϊλίδου Αικατερίνη 14ο Δημοτικό Κατερίνης ΑΡΙΣΤΕΙΟ
Μαχαιρίδου Κυριακή 83ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΑΡΙΣΤΕΙΟ
Σφήκας Νικόλαος Ελληνικό Κολλέγιο Θεσσαλονίκης ΑΡΙΣΤΕΙΟ
Χασογλάνης Γεώργιος-Δημήτριος 1 ΔΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
Ευαγγελόπουλος Αθανάσιος Ελληνικό Κολλέγιο Θεσσαλονίκης ΑΡΙΣΤΕΙΟ
Ιωαννίδου Εριφύλλη 30ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΑΡΙΣΤΕΙΟ
Μπάγκου Στέλλα 3ο Δημοτικό Καλαμαριάς ΑΡΙΣΤΕΙΟ
Πάσχος Σωτήριος 63ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΑΡΙΣΤΕΙΟ
Παναγιωτίδης Γεώργιος 2 ΔΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
Βλάχου Πολύμνια Ελληνικό Κολλέγιο Θεσσαλονίκης ΑΡΙΣΤΕΙΟ
Τσιφτελίδου Σοφία 3ο Δημοτικό Καλαμαριάς ΑΡΙΣΤΕΙΟ
Παπαχρήστος Κωνσταντίνος 83ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΑΡΙΣΤΕΙΟ
Σκέμπερη Ευαγγελία Ελληνικό Κολλέγιο Θεσσαλονίκης ΑΡΙΣΤΕΙΟ
Τζογάνης-Χατζημπαλιώτης Γεώργιος 1ο Δημοτικό Πυλαίας ΑΡΙΣΤΕΙΟ
Αμπαρκιόλας Νικόλαος Ελληνικό Κολλέγιο Θεσσαλονίκης ΑΡΙΣΤΕΙΟ
Ντώνας Σπουρτούδης 105ο Δ.Σ. Θεσ/νικης ΑΡΙΣΤΕΙΟ
Βελάλή Ιωάννη Ελληνικό Κολλέγιο Θεσσαλονίκης ΑΡΙΣΤΕΙΟ
Βαρυτιμιάδης Γεώργιος Ελληνικό Κολλέγιο Θεσσαλονίκης ΑΡΙΣΤΕΙΟ
Φανόπουλος Παναγιώτης 6 ΔΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
Αμπεριάδης-Αρκάς Φραγκίσκος 1 ΔΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
Ιατρού Κωνσταντίνος ΔΣ ΑΡΝΑΙΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
Μπάκανος Χρήστος 25 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
Λιόντου Ελισάβετ ΔΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ ΜΕΣΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
Μούμη Αθανασία 3 ΔΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΒΡΑΒΕΙΟ
Διαμαντόπουλος Θεόδωρος 16 ΔΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
Πατσούρας Κωνσταντίνος ΔΣ Ν ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
Πλαστήρα Νικολέτα Ελληνικό Κολλέγιο Θεσσαλονίκης ΒΡΑΒΕΙΟ
Τσανακτσής Χρήστος 1 ΔΣ ΘΕΡΜΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
Κούσκουρας Γεώργιος 105 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
Παπαδόπουός Αναστάσιος 16 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
Δημητράδου Ζωή Ελληνικό Κολλέγιο Θεσσαλονίκης ΒΡΑΒΕΙΟ
Αθανασίου Αθανάσιος ΔΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
Βλαϊκούδη Ανθή-Κόρη 4 ΔΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΒΡΑΒΕΙΟ
Δριστά Αικατερίνη 1 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
Τσορακλίδης Κωνσταντίνος 2 ΔΣ ΣΚΥΔΡΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
Λυμβεριάδου Χρυσούλα 10 ΔΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
Παπαδοπούλου Μαριάννα ΔΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
Τοπάλογλου Ραφαηλία 3 ΔΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΓΑΘΟΒΟΥΛΕΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ
Καρτσιώτη Στεφανία 2 ΔΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
Γούναρη Φανή 12 ΔΣ Ν ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
Κυριμλίδου Παρασκευή 4 ΔΣ ΠΕΥΚΩΝ ΒΡΑΒΕΙΟ
Καρτσιώτης Μιχαήλ 2 ΔΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
Θεοδοσίου Ελένη 3 ΔΣ ΣΥΚΕΩΝ ΒΡΑΒΕΙΟ
Τριανταφυλλίδης Παναγιώτης 7 ΔΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΒΡΑΒΕΙΟ
Φαχιρίδης Αλέξανδρος 2 ΔΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
Καραμπιμπέρη Μαρία ΔΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
Βασιλειάδη Ελένη 109 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
Ταϊτζόγλου Ανδρέας 1 ΔΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
Θεολόγου Κωνσταντίνος 3 ΔΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
Βασιλειάδη Ελένη 109 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
Ταϊτζόγλου Ανδρέας 1 ΔΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
Νικολάου Μελίνα-Μαρία 31 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
Τραϊανού Πασχαλίνα 31 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
Γαλανοπούλου Ελένη 31 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
Αγγελίδη Μαρία 31 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
Κατσούνης Σπύρος 2ο Δημοτικό Πυλαίας ΒΡΑΒΕΙΟ
Κουγεντάκης Μανούσος 1ο Δημοτικό Σταυρούπολης ΒΡΑΒΕΙΟ
Σέχου Αμερ 1ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΒΡΑΒΕΙΟ
Κοτσίδου Αικατερίνη 2ο Δημοτικό Ευόσμου ΒΡΑΒΕΙΟ
Σλακ Μελίνα-Στεφανία 2ο Δημοτικό Ευόσμου ΒΡΑΒΕΙΟ
Αλεξανδροπούλου Αγγελική Ελληνικό Κολλέγιο Θεσσαλονίκης ΒΡΑΒΕΙΟ
Ζούνη Ανδρονίκη 1ο Πειραματικό Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΒΡΑΒΕΙΟ
Καρακόλη Ελένη 3ο Δημοτικό Καλαμαριάς ΒΡΑΒΕΙΟ
Χαζάκης Νικόλαος Ελληνικό Κολλέγιο Θεσσαλονίκης ΒΡΑΒΕΙΟ
Φυντανή Αναστασία 7ο Δημοτικό Γιαννιτσών ΒΡΑΒΕΙΟ
Φωτειάδου Μαρίνα Ελληνικό Κολλέγιο Θεσσαλονίκης ΒΡΑΒΕΙΟ
Θεοχαρίδης Θεοχάρης 1ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΒΡΑΒΕΙΟ
Παπαδοπούλου Κωνσταντίνα 105ο Δ.Σ. Θεσ/νικης ΒΡΑΒΕΙΟ
Αλαβέρας Αγησίλαος 1ο Δημοτικό Νέων Επιβατών ΒΡΑΒΕΙΟ
Κύρτσος Νικόλαος 1ο Δημοτικό Νέων Επιβατών ΒΡΑΒΕΙΟ
Τζώτζος Γεώργιος 61 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Λογοθέτη Αναστασία Ελληνικό Κολλέγιο Θεσσαλονίκης ΕΠΑΙΝΟΣ
Ιωαννίδου Δέσποινα 31 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Νούλη Μαριάννα Ελληνικό Κολλέγιο Θεσσαλονίκης ΕΠΑΙΝΟΣ
Γρατσωνίδου Αγγελική 2 ΔΣ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
Χατζή Βαρβάρα-Άννα 3 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Αθανασιάδης Αντώνης 3 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Ξαφάς Γεώργιος 63ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΕΠΑΙΝΟΣ
Χωλίδου Σοφία 5ο Δημοτικό Αλεξάνδρειας ΕΠΑΙΝΟΣ
Μπιντίκος Παύλος 1ο Δημοτικό Αδένδρου ΕΠΑΙΝΟΣ
Νικολαΐδου Χρύσα 1ο Δημοτικό Φιλύρου ΕΠΑΙΝΟΣ
Χονδρογιάννη Ολυμπία 30ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΕΠΑΙΝΟΣ
Τραγιανός Μάνος 1ο Δημοτικό Νέων Επιβατών ΕΠΑΙΝΟΣ
Πράτανου Φένια 3ο Δημοτικό Καλαμαριάς ΕΠΑΙΝΟΣ
Καρασσαβαΐδου Ειρήνη 16ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΕΠΑΙΝΟΣ
Σταμούλη Αθανασία 16ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΕΠΑΙΝΟΣ
Νεστορής Δημήτρης 105ο Δ.Σ. Θεσ/νικης ΕΠΑΙΝΟΣ
Γεράσογλου Σοφία-Δέσποινα Σχολείο Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης Νέων Επιβατών ΕΠΑΙΝΟΣ
Δαγκλή Πηνελόπη 3ο Δημοτικό Λαγκαδά ΕΠΑΙΝΟΣ
Τζιάκα Ελένη Ελληνικό Κολλέγιο Θεσσαλονίκης ΕΠΑΙΝΟΣ
Γκέκας Παναγιώτης 5ο Δημοτικό Πυλαίας ΕΠΑΙΝΟΣ
Δημητριάδου Θεοφανία 7ο Δημοτικό Καλαμαριάς ΕΠΑΙΝΟΣ
Δημητρίου Αλέξανδρος Ελληνικό Κολλέγιο Θεσσαλονίκης ΕΠΑΙΝΟΣ
Λίνας Χρήστος 1ο Δημοτικό Σταυρούπολης ΕΠΑΙΝΟΣ
Κονδυλίδου Ελευθερία 1ο Πειραματικό Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΕΠΑΙΝΟΣ
Τομπουλίδου Μαγδαληνή 7ο Δημοτικό Βέροιας ΕΠΑΙΝΟΣ
Γκότσης Παντελής 2ο Δημοτικό Διαβατών ΕΠΑΙΝΟΣ
Σουμπάσης Μιλτιάδης 31ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΕΠΑΙΝΟΣ
Μυλώσης Ευάγγελος 2ο Δημοτικό Κυμίνων ΕΠΑΙΝΟΣ
Αλεξίου Νικολέττα 7ο Δημοτικό Κορυφής ΕΠΑΙΝΟΣ
Κουντουράς Γεώργιος 4ο Δημοτικό Σταυρούπολης ΕΠΑΙΝΟΣ
Κρίκη Ολγα 3ο Δημοτικό Καλαμαριάς ΕΠΑΙΝΟΣ
Γιακουμής Ευάγγελος 23ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΕΠΑΙΝΟΣ
Ελευθεράκη Σταματία 1ο Πειραματικό Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΕΠΑΙΝΟΣ
Παρούτη Μαρία-Ζωή 1ο Δημοτικό Λητής ΕΠΑΙΝΟΣ
Ρωμούδη Χρύσα 23ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΕΠΑΙΝΟΣ
Πρασσά Ανδριάνα 23ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΕΠΑΙΝΟΣ
Ζαχαρίου Ελισάβετ 8ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΕΠΑΙΝΟΣ
Αβραμίδου Χριστίνα 30ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΕΠΑΙΝΟΣ
Καράτζιου Μαρία-Λυδία 2 ΔΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Σαββίδου Χρύσα 3 ΔΣ ΣΥΚΕΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
Δελικατζή Ευαγγελία 2 ΔΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Καράτσης Φίλιππος 3 ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Δίβιου Χαρά 4 ΔΣ ΠΕΥΚΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
Λεβαντής Γεώργιος 2 ΔΣ ΠΕΥΚΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
Ζορα Συμεών-Σπυρίδων 4 ΔΣ ΠΕΥΚΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
Παντέλη Έρικα 61 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Μιχαηλίδου Ζωή-Μαρία ΔΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Δημητρακούδη Άννα-Μαρία 10 ΔΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Τσιαούσης Αναστάσιος 4 ΔΣ ΠΕΥΚΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
Τζάρτζης Πέτρος 4 ΔΣ ΠΕΥΚΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
Σλαμπέας Δημήτρης-Ορφέας 1 ΔΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ
Πολυζακη Χρυσή ΔΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Γκελτής Δημήτρης 4 ΔΣ ΠΕΥΚΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
Παπαδοπούλου Κυριακή ΔΣ Ν ΜΠΑΦΡΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
Μιλεούνη Ερμιόνη 1 ΔΣ ΚΙΛΚΙΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Παπανικολάου Ανδρομάχη ΔΣ Ν ΜΠΑΦΡΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
Παντελίδης Ιωάννης 10 ΔΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Μαραντίδης Γεώργιος 10 ΔΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Ευθυμιάδου Κωνσταντίνα ΔΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Καγασίδης Δαμιανός 101 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Σέφα Ιωάννης 101 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Παπαδόπουλος Χαράλαμπος 101 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Χατζηδήμου Μαρία 3 ΔΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΓΑΘΟΒΟΥΛΕΙΟ ΕΠΑΙΝΟΣ
Αποστολούδη Σοφία ΔΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
Αποστολάκη Μάρθα 1 ΔΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΠΑΙΝΟΣ
Γεωργίου Μαρία-Αριάδνη ΔΣ Ν ΕΠΙΒΑΤΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
Τριανταφύλλου Αθανάσιος 105 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Κυριτσόπουλος Βασίλειος 16 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Παπαθεοδώρου Γρηγόρης ΔΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Φαντίδης Σάββας 2 ΔΣ ΣΚΥΔΡΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Δεμερτζή Μαριαλένα 1 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Καρακασίδου Αρχοντία-Άννα 11 ΔΣ ΣΥΚΕΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
Αρβανίτης Αναστάσιος ΔΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ
Γκαντσίδου Μαρία 4 ΔΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
Κατσώρας Πρόδρομος ΔΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Τουλούμη Φωτεινή ΔΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Μελικίδης Ανδρέας 2 ΔΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
Μυλωνά Χρυσή 3 ΔΣ ΠΕΥΚΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
Αχτζαλωτίδου Δήμητρα 2 ΔΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Τζομπανάκη Εμμανουέλα 1 ΔΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΠΑΙΝΟΣ
Κίκαλας Ανδρέας 2 ΔΣ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
Ζέλτσης Αρχοντής 4 ΔΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
Γεωργάκη Πασχαλίνα ΔΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
Μακαράς Ιωάννης 4ο Δημοτικό Σταυρούπολης ΑΠΛΗ ΣΥΜ
Σαμψωνίδου Θωμαή 2ο Δημοτικό Πυλαίας ΑΠΛΗ ΣΥΜ
Τσότα Ερσίλντα Σχολείο Διαπολιτισμικής Εκπαίδευσης Νέων Επιβατών ΑΠΛΗ ΣΥΜ
Παπανικολάου Ευάγγελος 1ο Δημοτικό Αδένδρου ΑΠΛΗ ΣΥΜ
Χαλόφτης Βασίλειος 7ο Δημοτικό Γιαννιτσών ΑΠΛΗ ΣΥΜ
Δεληδημητρίου Δήμητρα 23ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΑΠΛΗ ΣΥΜ
Χατζηδημητρίου Μαρία 3ο Δημοτικό Καλαμαριάς ΑΠΛΗ ΣΥΜ
Καλίτσης Αλέξανδρος 7ο Δημοτικό Καλαμαριάς ΑΠΛΗ ΣΥΜ
Μιχαλάκη Χρυσάνθη 23ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΑΠΛΗ ΣΥΜ
Κυριακίδου Ευθυμία 30ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΑΠΛΗ ΣΥΜ
Γκουγκουλιάς Κωνσταντίνος Ελληνικό Κολλέγιο Θεσσαλονίκης ΑΠΛΗ ΣΥΜ
Δημακοπούλου Κωνσταντίνα 81ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΑΠΛΗ ΣΥΜ
Φελεκίδου Ελπίδα-Ελένη 1ο Δημοτικό Αδένδρου ΑΠΛΗ ΣΥΜ
Φιδάνη Νίκη 23ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΑΠΛΗ ΣΥΜ
Καρακετίδου Πωλίνα 8ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΑΠΛΗ ΣΥΜ
Κουλακιώτη Ελένη 23ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΑΠΛΗ ΣΥΜ
Ψωμαθιανού Αναστασία 30ο Δημοτικό Θεσσαλονίκης ΑΠΛΗ ΣΥΜ
Μητσούλης Σταύρος 1 ΔΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΠΛΗ ΣΥΜ
Σιδηρόπολος Αριστείδης 1 ΔΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΠΛΗ ΣΥΜ
Φιδάνη Μαρία 23 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΠΛΗ ΣΥΜ
Παπαδοπούλου Παρθένα ΔΣ Ν ΜΠΑΦΡΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΑΠΛΗ ΣΥΜ
Παπαδοπούλου Ευαγγελία 2 ΔΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΛΗ ΣΥΜ
Μητσινάκης Γεώργιος-Δημήτριος 9 ΔΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΑΠΛΗ ΣΥΜ
Σανδραμάνης Ορέστης-Αναστάσιος 27 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΠΛΗ ΣΥΜ

Διάσημοι Φυσικοί

einstein

Αναζήτηση

Επισκέπτες