ΕΝΩΣΗ ΦΥΣΙΚΩΝ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

Διαγωνισμός Φυσικής 2019
Αποτελέσματα Ε΄ Δημοτικού

 

ΕΠΙΘΕΤΟ ΜΑΘΗΤΗ/ΤΡΙΑΣ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΣ
ΚΑΙΜΑΚΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4 ΔΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ ΜΕ ΤΟΝΟ
ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5 ΔΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΟ ΜΕ ΤΟΝΟ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 100 ΔΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ ΜΕ ΤΟΝΟ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 3 ΔΣ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΥΚΕΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΟ ΜΕ ΤΟΝΟ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 3 ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ ΜΕ ΤΟΝΟ
ΠΕΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΝΟ
ΠΟΡΠΟΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΝΟ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΝΟ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΑΡΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΝΟ
ΠΑΝΤΑΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΡΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΝΟ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΣΕΒΑΣΤΗ 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΜΠΑΡΜΠΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΜΠΟΥΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΓΑΠΗ 13Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΤΣΙΝΙΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΤΣΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ 17Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΜΩΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΖΑΠΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΚΗΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΚΑΒΑΚΑΚΗ ΔΟΜΝΑ ΜΑΡΙΑ 10 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2 ΔΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΜΑΝΑΚΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΓΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4 ΔΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΦΑΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 12 ΔΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΔΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 12 ΔΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΓΙΟΒΑΣ ΔΗΜΟΣ 3 ΔΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 13 ΔΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 7 ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΚΟΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΦΑΝΗ 63 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΦΑΝΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΣ ΛΗΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΦΩΤΕΙΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΓΚΙΜΠΙΡΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4 ΔΣ ΣΕΡΡΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 31 ΔΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΚΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 13 ΔΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΘΩΜΟΣ ΘΩΜΑΣ 1 ΔΣ Ν. ΣΚΙΩΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 63 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΡΕΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 87ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΝΕΦΕΛΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΜΙΜΗ ΝΕΦΕΛΗ 3ο ΔΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΓΙΑΜΑΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΧΗΝΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΔΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΚΕΝΤΡΟ ΟΡΕΣΤΗΣ 67ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1 ΔΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΤΣΑΙΛΙΑΝΗ ΑΘΗΝΑ 23ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΜΑΜΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗ ΚΑΤΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΤΑΝΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1ο ΔΣ ΠΕΥΚΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΓΩΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10ο ΔΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΜΠΟΥΛΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΔΣ ΠΕΥΚΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΚΕΧΑΓΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   ΔΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 28ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΓΩΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 10ο ΔΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΒΟΥΛΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΚΟΕΝ ΑΒΡΑΑΜ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΔΑΙΜΟΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 23ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΦΡΑΓΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3ο ΔΣ ΣΕΡΡΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 101ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΒΟΥΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΘΟΥΛΑ 83ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 3ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο ΔΣ ΠΕΥΚΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 4ο ΔΣ ΠΕΥΚΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΤΕΝΕΝΤΕΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 4ο ΔΣ ΠΕΥΚΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο ΔΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΓΡΑΤΣΩΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1ο ΔΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΜΙΛΗΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 101ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΣΙΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 101ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1ο ΔΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΑΛΛΑΓΙΩΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 101ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΠΑΡΜΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΠΑΡΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΔΣ ΛΗΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ -ΑΘΑΝΑΣΙΑ 12ο ΔΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ 101ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΟ
ΜΠΕΚΤΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΝΑ 4Ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΣΚΑΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 4Ο ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΠΑΡΑΤΣΟΥΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΤΣΙΜΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 36Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ   ΒΡΑΒΕΙΟ
ΓΙΑΝΕΝΝΑ ΟΛΓΑ 3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΑΦΑΗΛ 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΟΛΕΙΟ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΚΑΡΚΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΚΑΛΙΠΤΣΙΔΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ
 
ΔΙΑΒΑΤΩΝ
ΖΥΓΓΙΡΙΔΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΤΣΑΟΥΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΣΤΟΛΗΣ ΣΙΜΟΣ 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 7Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΝΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 3Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 31Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΔΟΝΟΥΛΗΣ ΘΑΝΟΣ 31Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΜΠΙΚΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 17Ο ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΜΠΑΚΥΡΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2ο ΔΣ ΕΔΕΣΣΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 101ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 36ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΖΝΤΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3ο ΔΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΚΥΠΑΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΓΩΝΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 23ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 100ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 1ο ΔΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 23ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΜΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ-ΒΑΡΒΟΥΡΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΧΑΛΙΑΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 23ο ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ
  ΜΑΡΙΑ 101ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
(του ΣΤΑΘΗ και της Ανθής)
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΤΖΕΝΗ 101ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΜΑΛΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 100ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΒΕΡΒΕΡΙΔΟΥ ΡΟΖΑ 12ο ΔΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΓΑΛΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 100ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΒΛΑΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 72ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΜΠΙΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 9ο ΔΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 72ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΤΣΕΓΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 9ο ΔΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΠΕΡΣΕΓΓΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 100ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΖΑΠΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΑ 12ο ΔΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΚΕΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3ο ΔΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 9ο ΔΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΣΑΡΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 100ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 9ο ΔΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΚΑΠΑΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 100ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΜΥΛΟΤΟΠΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΓΟΥΝΑΡΗ ΕΒΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΥΡΩΠΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΔΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΚΩΣΤΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 4ο ΔΣ ΠΕΥΚΩΝ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΣΤΑΝΤΣΕΒ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 30ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΛΑΜΠΟΣ ΘΩΜΑΣ 72ο ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΒΡΑΒΕΙΟ
ΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 13Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ ΛΥΔΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΚΟΥΡΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   ΕΠΑΙΝΟΣ
ΣΚΕΝΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΜΙΝΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΚΙΡΚΙΝΕΖΗ ΜΑΡΙΑ 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΜΙΝΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΖΑΚΑΛΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΜΙΝΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΑΥΓΕΡΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΣΧΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ   ΕΠΑΙΝΟΣ
ΤΖΕΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΛΕΡΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΡΗΓΟΥΛΗ ΣΤΕΛΛΑ 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΗΤΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΗΤΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΠΑΙΝΟΣ
 
ΔΙΑΒΑΤΩΝ
ΣΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 67Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΠΑΙΝΟΣ
       
ΚΥΖΙΡΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΕΡΤΣΑΝΗ 63 ΔΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 12 ΔΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 4 ΔΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 3 ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΤΟΥΜΠΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΣ ΛΗΤΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΙΑ ΔΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 63 ΔΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7 ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΜΑΓΔΑΛΑΣΙΔΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ ΔΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 62 ΔΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΚΟΤΕΛΛΗ ΝΕΦΕΛΗ 23 ΔΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΠΕΡΔΙΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1 ΔΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΙΚΙΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2 ΔΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΣΙΜΩΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 61 ΔΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΧΥΚΑ ΙΜΕΛΝΤΑ 1 ΔΣ ΚΑΒΑΛΛΑΡΙΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΤΣΑΟΥΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 61 ΔΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΣ Ν ΜΠΑΦΡΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3 ΔΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΠΕΤΑΝΙ ΑΝΙΑ 61 ΔΣ ΘΕΣΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 3 ΔΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1 ΔΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 101 ΔΣ ΘΕΣΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 18 ΔΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΧΡΥΣΑΦΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΦΑΡΜΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4 ΔΣ ΕΛΕΥΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΣΑΛΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΣ Ν ΜΠΑΦΡΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΜΑΝΕΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3 ΔΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΛΥΔΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 1 ΔΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΔΑΥΙΔΟΥ ΕΛΛΗ 7 ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΜΠΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΙΝΙΑ ΔΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΗ ΜΑΡΘΑ 7 ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΦΑΡΣΑΚΙΔΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ   ΕΠΑΙΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7 ΔΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΘΕΟΔΟΣΑ ΕΛΕΑΝΑ 3 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΠΑΙΝΟΣ
ΣΚΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2 ΔΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΖΑΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2 ΔΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΣΙ ΙΓΚ 63 ΔΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΓΚΕΤΟΥ ΒΑΣΩ ΔΣ ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2 ΔΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΛΟΥΤΣΑΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 31 ΔΣ ΘΕΣΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΣ Ν. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 13 ΔΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ 1Ο Δημ.σχολειο Θερμης ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΒΛΑΧΟΚΩΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΤΟΥΛΟΥΜΤΣΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΜΑΡΙΑ 67Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΜΑΤΖΙΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΓΚΟΥΤΖΕΛΗΣ ΤΑΣΟΣ 3Ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΤΣΙΤΑΜΠΑΝΗ ΑΣΠΑ 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΗΤΗΣ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΤΣΙΜΤΣΙΛΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΚΑΡΑΜΑΥΡΟΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 13Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΚΕΡΑΜΕΑ ΘΩΜΑΗ 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΠΙΛΑΚΟΥΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΑΡΙΝΑ 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΠΕΡΤΣΕΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΚΩΤΑΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 4Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΥΣΑ 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΜΠΟΥΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ   ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΜΗΝΟΥ ΓΩΓΩ 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΜΑΛΙΓΚΑΝΗ ΝΙΚΟΛΙΝΑ 2Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ
ΤΖΙΑΜΠΑΖΗ ΦΑΝΗ 1Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΛΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ

Διάσημοι Φυσικοί

einstein

Αναζήτηση

Επισκέπτες